המפתחות למינוף פערים אינטימיים - כלים שלובים - מרכז להתפתחות אישית וזוגית

חווים פערים ברצונות הזוגיים שלכם?
מוזמנים לקורס הדרכה חינמי:

המפתחות
למינוף פערים אינטימיים

סדרה בת שני מפגשים בזום:

המפגש הראשון התקיים ביום שלישי 30/5
(מצורפת הקלטה לאחר ההרשמה)

מפגש 2: יום שלישי י״ז סיון, 6/6, 20:30

על מה נדבר?

צפו בוידאו:

כולנו חווים פערים בזוגיות. אך הפערים האלו אינם נשארים באוויר, הם משפיעים עלינו במודע ובלא מודע על כל התפקודים שלנו ביחד: בתקשורת, במגע, באינטימיות ובשפת האהבה.

אז במקום להשלים ולחיות עם זה, מסתבר שפערים הם דווקא הדבק שיכול לחבר אתכם טוב יותר וליצור ריגושים וחוויות חזקות בהרבה ממה שהכרתם עד כה. 

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את השוני ואת הפערים בניכם, ולמנף אותם להעמקה, העשרה וחיבור!

על מה נדבר?

המוח הגברי
והמוח הנשי

איך לראות את הקשר בניכם דרך העיניים
של הצד השני?

סוד המשיכה המינית

איך הוא עובד בדיוק הפוך ממה שחשבתם?

מה עבר לך בראש?

התרגיל שיהפוך את השיפוטיות שבכם להתמסרות

המתנות שכל צד מביא לקשר

איך להפוך את הפער בצורה יצירתית, למרחב של התפתחות ושעשוע?

מזוגיות של צרכים לזוגיות של ביאה

ראייה חדשה
של הזוגיות המשותפת

למנף את הפער

איך להפוך את הריחוק למתח מחשמל ומקרב?

משאב או משאבה?

הזוגיות שלך,
יכולה לתת לך כוח לכל תחומי החיים
אך יכולה גם לשאוב ממך את כל הכוחות.

שלום לך, כאן יהונתן ויסכה שומר. 

הסיבה שהחלטנו לקיים קורס הדרכה חינמי בנושא הזה, היא כי אנחנו מאמינים שזוגיות היא מפתח. זוגיות טובה ובריאה נותנת כוח לכל תחומי החיים, היא גורמת לכל יסודות החיים שלך, שלכם, להיות טובים יותר. מלאי השראה. אפשר להיווכח בכך בכל הרבדים; בהורות טובה יותר, התפתחות אישית טובה יותר, תפוקה בעבודה ובמטלות, בהכל. זה באמת נכון לומר שכל התחומים מתברכים מזוגיות טובה וזוה המשאב הטוב ביותר שאפשר לייחל לו.

מצד שני, זוגיות עלולה להיות משאבה. היא עשויה לשאוב ממך את כל הכוחות.  כשהקשר לא טוב, כשאין אינטימיות והזוגיות לא בריאה, כל שדות החיים נפגעים. הזוגיות שואבת את הכוח מכל שאר הדינמיקות והשדות האחרים שלך, השגרה הופכת להיות מתישה ומעייפת, ובנקודה הזו הרבה זוגות משלימים עם המצב.

אנחנו לא רוצים שזה יקרה גם לך.

כדי שהדבר הקסום שאיתו התחלנו את החיים יתקיים, החלומות, התקוות, האינטימיות שהייתה לנו, האמונה שנהיה זוג מדהים, כדי שכל זה ימשיך צריך לגרום לזה להמשיך, אחרת זה שוקע.

אנחנו רוצים לשתף אותך על עצמנו. זוג נשוי בני 43 שמכירים עוד מהתיכון, ובאיזשהו שלב בקשר גילינו 2 דברים: הראשון הוא שאנחנו לא רוצים להתפשר על האינטימיות והתשוקה, והשני הוא – שאם לא נעבוד  – זה פשוט ידעך. לפעמים הקשר קיים אבל התשוקה טובעת. אז התחלנו לעבוד. 

הקווים המנחים שלנו היו לטפח את הקשר וללמוד את המקומות שבהם נתקענו. היו בינינו המון פערים שהיה צורך לגשר עליהם ורצינו לעשות זאת בצורה רצינית ועמוקה, לא על הדרך. כך, עם הזמן המסע האישי הזה הפך למסע מקצועי, כשלאורך הדרך זכינו ללמוד הרבה מאוד כלים מקצועיים. בהתחלה למדנו אותם בשביל עצמנו, אך ככל שלמדנו והשתלמנו הגיעו עוד ועוד זוגות לקבלת ייעוץ והתגבשה לה השיטה הסדורה שאנו מעבירים היום.

כיום אנחנו מובילים את ההנחיה למיניות בריאה בזוגיות ביחידה לפיתוח מקצועי בפקולטה לחינוך של אוניברסיטת בר אילן, ומעבירים סדנאות חוויתיות לזוגות ביותר מ-150 קהילות בארץ וברחבי העולם.

אנחנו מזמינים אותך ללחוץ על הכפתור ולהצטרף אלינו להדרכה החינמית הקרובה, הדרכה בת שני מפגשים בה נתחיל מהבסיס: איך דווקא הפערים שיש לך כיום בזוגיות יכולים לקחת אותך לשלב הבא באהבה ובתשוקה?

אנחנו מזמינים אותך להצטרף ולגלות את התשובה.
מחכים להצלחה שלך,

יהונתן ויסכה

מפגש 2: יום שלישי 6/6, הרשמו כדי לקבל את הקלטת המפגש הראשון ולהגיע מוכנים למפגש היישום!

מה עוד

זו אולי הסיבה המרכזית שאנו מעבירים את ההדרכה הזו. היא מיועדת לזוגות שלא רוצים להתעורר בוקר אחד אחרי 30 שנה ולגלות שהם פספסו כל כך הרבה בזוגיות שלהם בגלל השלמה עם המציאות ואמונות קודמות.

הערב הזה, אנו מקווים, ייתן בכם את ההבנה בכמה מעט השקעה אתם יכולים לגלות בניכם עולם שלם של אינטימיות ותשוקה וגם מהם השיטות ליישום כדי להגיע לזה.

דרך מידע שלא שמעת עד היום על איך פועל המנגנון הזוגי שלנו.

דרך הסתכלות מהזוית של הצד השני בקשר, הערב ייתן לכם הבנה על השוני ביניכם ומה יכול לגרום לצד השני להתעורר ולהתלהב.

השיטה והיישום שלה תביא אתכם למקסימום בתקשורת, במגע, באינטימיות ובשפת האהבה. 

להוכיח לך שזה אפשרי, שזה לא קשה כמו שרוב הזוגות חושבים ושאלו הם חיים אחרים ממה שהכרת עד כה. 


אנחנו לקחנו את נושא הזוגיות והאינטימיות צעד אחד קדימה, הרבה מעבר לדרכים המוכרות, טיפולים זוגיים ושיטות למניהן. אנחנו משלבים בסדנאות כלים שמבוססים על שיטות מהמזרח תוך שאנו מתאימים אותם לעולם הערכים היהודי, אנו משלבים תובנות פרי שנות נסיון ארוכות בייעוץ זוגי ומיני ואת כל זה שוזרים לכדי שפה עשירה מהחסידות ומהקבלה, שהם חלק מרכזי משיטת הטיפול שלנו.
ללא ספק, יהיה לך קל להתחבר לדברים ואנו בטוחים שהערב יהיה שווה את הזמן שלך!

פתח וואטסאפ
איך אפשר לעזור?
אהלן, כאן יהונתן ויסכה
ניתן לשלוח לנו הודעת וואטסאפ מכאן...
דילוג לתוכן