אודות - כלים שלובים - מרכז להתפתחות אישית וזוגית

מחכים לשמוע מכם: יסכה 054-4820636 | יהונתן 054-4820637

בְּגַנִּי נְטַעְתִּיךָ,
בְּגַנִּי הַמֻּצְנָע – בְּלִבִּי.
הִשְׂתָּרְגוּ פֹּארוֹתֶיךָ
וְעָמְקוּ שָׁרָשֶׁיךָ בִּי.

(רחל)

כלים שלובים - מרכז להתפתחות אישית וזוגית

התפתחות וטיפול אישי / זוגית, יעוץ מיני, התמקדות (Focusing), הדרכת הורים

מלווים זוגות בתהליכי ריפוי והעשרה ומובילים הכשרות מקצועיות בדגש מעמיק וחוויתי על אינטימיות רגשית וגופנית. בליווי של ארגז כלים עשיר: קואוצ'ינג אישי וזוגי, התמקדות, קונסטלציה משפחתית, יעוץ משפחתי, תרפיית המפגש, תרפיה באומנות, טאו סיני, יוגה צחוק, ויעוץ מיני – בהשראת עולם תוכן אקדמאי, מערבי, ידע מהמזרח מקורות יהודים ותורת הסוד.

מי אנחנו?

יִסְכָּה ש‏וּמֶר

מי אני?

אישה, במסע של גילוי. יצירה. כל צעד בחיי פותח שערים אל הצעד הבא. אישה במסע ושאלה של הקשר בין גוף להוויה.

המסע והשאלה הפתיעו אותי בעיסוק דווקא בהתמקדות – שהיא הקשבה דווקא דרך הגוף, ובמיניות – שהיא הלב וההתגשמות של האינטימיות.

חלק נכבד ממי שאני והנוכחות שלי בעולם קשורה בחברות פשוטה עם יהונתן שנרקמה לאיטה מגיל 14 ועדיין מהווה בסיס לחיי. האישיים, הזוגיים, ההוריים וכמובן לשליחות ולעשיה שלי ושלנו.

כיום מטפלת ומכשירה מטפלים בשיטת ההתמקדות. מלווה זוגות, מנחה סדנאות ומכשירה של מנחים למיניות בריאה בזוגיות.

אני יודעת שהסוד של חיים זה נוכחות פשוטה ברגעים קטנים יחד עם האומץ לחלום חלומות לא הגיוניים. אני אוהבת את הפער:
– הפער שבנינו כזוג.
– הפער בין החלומות למציאות.
– הפער בין הגוף לנשמה.
– הפער בין שפות של למידה (אקדמיה, חכמת המזרח, חכמת המסורת היהודית)

הפערים יוצרים מרחבים חדשים של התפתחות ולמידה. מעמיקים את המסע.

אז מי אני?
יסכה, אישה, חברה, אמא, חולמת, פשוטה, במסע.

יהונתן שוּמֶר

אני קודם כל אדם סקרן, אוהב ללמוד, אוהב לפגוש אנשים, רעיונות, תרבויות, התנסויות חדשות…
מה שהביא אותי לחיות חיים שיש בהם הרבה לימוד. לימוד של העולם ואיך הוא עובד. מהקוסמוס הגדול שסביבנו, עד עולמו הפרטי של זה וזו שיושבים מולי.

את האהבה והסקרנות האלה אני מביא למפגש הן בקליניקה עם זוגות, ועם נועצים ומטופלים, והן לסדנאות וההכשרות שלנו שמהר הופכות למרחב שבו כולם לומדים וכולם גם מלמדים. יחד עם האדם שמולי אני מחפש את השביל והדרך המיוחדים לו / לה /להם מתוך אמון שהידע באמת נמצא שם – אצלם. ואני פה כדי ללמוד מהם מהי הדרך שלהם. ואז יוצאים יחד למסע…

ככה גם בחרתי ביסכה כבת-זוג.
כן, אנחנו חברים מגיל צעיר, אבל כשהתחלתי לשאול את עצמי מה אני מחפש, הבנתי שאני מחפש מישהיא לצאת איתה להרפתקה הלא נגמרת של החיים. ויסכה היא לחלוטין השותפה המושלמת שלי להרפתקה הקסומה הזו (עם חמשת המופלאים – ילדינו).

אני מאחל לעצמי ולעולם יותר אינטימיות – של האדם עם עצמו ונשמתו, של אדם עם אדם ובתוך הזוגיות. זו גאולה.

כלים שלובים בתקשורת

זוגות מספרים ש...

 • "התרגילים והדרכות שכיוונו אותנו להנות יחד ולא רק להיות יחד. לאהוב אותנו,להנות מעצמנו ומהביחד, לדעת שהזוגיות המושלמת אינה תלויה בקסמים, אלא פשוט מדיבור מלב אל לב".

  ג.מ - רעננה
 • המתנה הכי טובה שיכולנו לתת לזוגיות שלנו - המסע העלה את הקשר והיחסים לרמה גבוהה יותר ,אנו יוצאים מחוזקים עם הרבה צידה וציפייה. חובה לכל זוג שרוצה להיות בזוגיות.

  י.ת - ירושלים
 • חשבתי שאני אמור לדעת לבד איך מה ומתי בדיוק מענג ומשמח אותה. זה לא עבד. למדנו איך לתקשר את המיניות, המגע והאינטימיות שלנו וכך יצאנו למסע מעמיק ומחדש של גילוי. ברגע שהתחלנו להקדיש זמן לאינטימיות ולתקשר אותה, אני כל הזמן לומד דברים חדשים על אישתי שלא הייתי יודע לבד.
  ג.ש | חיפה
 • אנחנו שנים בלוּפ שבו אני מרגישה מלאה אשמה בזה שאין לי חשק והוא מתוסכל... ולפעמים גם כועס על החשק שלי שהלך לאיבוד. ניסינו המון עצות והדרכות, קראתי ושאלתי מלא בקבוצות. ומשהו בקורס עשה לי סדר, איפשר לי להבין את עצמי ואותו. להסביר את עצמי, לעצמי וגם לו. והתשוקה, כן היא פשוט באה. היא פה. כאילו הייתה פה תמיד, רק קבורה איפשהו, או שאולי לא הסתכלתי לכיוון הנכון... העיקר שהיא פה, אני פה ומגע האהבה בנינו פה כמו שלא היה כמה שנים. ואולי יותר...
  ש.ח
 • תהליך מיוחד, פותח ומחדד צדדים חדשים בזוגיות. מסע אל תוך היכרות מתחדשת,תקשורת מתוקנת ומימדים נוספים בחיים. מסע שפתח אותי לחשיבה חדשה על מהות וחיזוק הזוגיות שלנו. לגלות את העושר שיש בכספת. ולגלות שבכלל הייתה שם כספת.
  ר.ד
  רמת הגולן
 • מכירה את זה שיש משהו ממש טוב ואת רוצה שכול הנשים בעולם ידעו עליו אבל אין לך מילים מרוב שזה וואו??? אז לי אין מילים לך יש. תודה
  ב.ד
 • אהובה שוב תודה על הקורס הנפלא, ההשפעה שלו עלינו עושה פלאים...
  מ.כ
 • למדנו להאריך את זמן החיבור. בזמן, במרחב ובנחת שנוצרו מהיכולת להשתהות ולהאריך את השהות בעוררות, התאפשר לנו להתנסות בסוגים חדשים של מגע ואינטראקציה אינטימית רגשית ומינית.
  מ.ד | מרכז הארץ
 • הייתי אומר חוץ ממסע זוגי קיבלתי גם מסע רוחני מחיה - נתתם לנו המון חומר למחשבה, כלים פרקטיים ורצון להמשיך לבנות את עצמנו. פתחתם את העיניים שלנו ואנחנו מרגישים שזכינו...

  א.כ - גבעתיים
 • תמיד ציפיתי שהוא ידע, שהוא שיגע בי נכון, יעורר אותי, יביא אותי לאורגזמה. לא קלטתי עד כמה הפקדתי הכל בידיים שלו. ופתאום אני קולטת, כמו שאת אומרת, שיש לי שרביט של אהבה. שיש לי יכולת לעורר חשק, תשוקה, עונג, אורגזמה. התרגול של האנרגיה המינית הנשית היה מהפכני במיוחד עבורי. תודה. נתת לי אותי.
  פ.ג
 • אנחנו דווקא בטוב, אבל לא תיארתי לעצמי כמה עוד אפשר להעמיק, להתפתח. כמה יצירתיות ואפילו רוחניות עוד יש במיניות. נראה לי שהתאהבתי ביצור הנשי שאני.
  ר.ב
 • הייתי בטוח שיש לה בעיה. כי לי תמיד יש חשק ולה אין. כשלמדתי להשהות ולהשתהות בעוררות, נפסק המירוץ אחר הפליטה. פתאום נהיה לה מספיק זמן להכיר את עצמה, לאפשר לאנרגיה של עונג ואורגזמה להיבנות גם אצלה. שנינו לקחנו אחריות על האינטימיות שלנו.
  א.ב | לוס אנג'לס
 • מה זה כיף, אורות!!!!! איזה כייף ללמוד ממך, עצרתי את עצמי לא לשמוע אתמול את הכל
  א.ג
 • הזוי שזה נעלם עם השנים ומוצאים עצמנו בשגרה בלי הביחד שלנו. אז המסע הזוגי האיר לנו כמה זה הכרחי ונכון לנו וכמה פשוט - להפגש, להנות יחד ולקחת את זה לחיים - להפוך חיים שיתופיים לחיים משותפים.

  ח.ש - באר שבע
 • חשבתי שאני עושה לה טובה בזה שאני לומד איך להאט את הקצב... לא ידעתי כמה אני ארוויח מזה בעצמי. לא רק שזה איפשר לה לגלות את השמחה והעונג שלה, למדתי לחוות אורגזמות שלא דמיינתי שאפשריות עבורי כגבר. למדתי איך להנות יותר מהדרך, מהמשחק המקדים והמיני ומבניה של האנרגיה, מבלי לפגום או לקחת קמצוץ מהעונג שהכרתי עד התרגול. רק עוד ועוד...
  ד.כ | אזור ירושלים
 • אני שנים בייסורי נפש לגבי הנשיות שלי... ובקורס (ובקלפים שמצורפים לקורס של ה"חריטין" ו"הלקסיקון האטנטימי"), כשדיברת על זה שלנשיות יש ביטויים שונים אצל כל אשה, לאו דווקא בתכשיטים ולבוש...   התיישבה סוף סוף דעתי והגעתי לשלמות עם עצמי ועם הלבוש הנוח שאני אוהבת... אחרי שנים של מחשבות וייסורים! זה אולי נשמע מצחיק אבל אתמול הורדת לי 100ק"ג מהכתפיים  
  ס.ל
פתח וואטסאפ
איך אפשר לעזור?
אהלן, כאן יהונתן ויסכה
ניתן לשלוח לנו הודעת וואטסאפ מכאן...
דילוג לתוכן