זוגות מספרים - כלים שלובים - מרכז להתפתחות אישית וזוגית

מחכים לשמוע מכם: יסכה 054-4820636 | יהונתן 054-4820637

זוגות מספרים

זוגות מספרים

א.כ - גבעתיים


הייתי אומר חוץ ממסע זוגי קיבלתי גם מסע רוחני מחיה - נתתם לנו המון חומר למחשבה, כלים פרקטיים ורצון להמשיך לבנות את עצמנו. פתחתם את העיניים שלנו ואנחנו מרגישים שזכינו...

ח.ש - באר שבע


הזוי שזה נעלם עם השנים ומוצאים עצמנו בשגרה בלי הביחד שלנו. אז המסע הזוגי האיר לנו כמה זה הכרחי ונכון לנו וכמה פשוט - להפגש, להנות יחד ולקחת את זה לחיים - להפוך חיים שיתופיים לחיים משותפים.

ב.ד


מכירה את זה שיש משהו ממש טוב ואת רוצה שכול הנשים בעולם ידעו עליו אבל אין לך מילים מרוב שזה וואו??? אז לי אין מילים לך יש. תודה

י.ת - ירושלים


המתנה הכי טובה שיכולנו לתת לזוגיות שלנו - המסע העלה את הקשר והיחסים לרמה גבוהה יותר ,אנו יוצאים מחוזקים עם הרבה צידה וציפייה. חובה לכל זוג שרוצה להיות בזוגיות.

ג.מ - רעננה


"התרגילים והדרכות שכיוונו אותנו להנות יחד ולא רק להיות יחד. לאהוב אותנו,להנות מעצמנו ומהביחד, לדעת שהזוגיות המושלמת אינה תלויה בקסמים, אלא פשוט מדיבור מלב אל לב".

ש.ח


אנחנו שנים בלוּפ שבו אני מרגישה מלאה אשמה בזה שאין לי חשק והוא מתוסכל... ולפעמים גם כועס על החשק שלי שהלך לאיבוד. ניסינו המון עצות והדרכות, קראתי ושאלתי מלא בקבוצות. ומשהו בקורס עשה לי סדר, איפשר לי להבין את עצמי ואותו. להסביר את עצמי, לעצמי וגם לו. והתשוקה, כן היא פשוט באה. היא פה. כאילו הייתה פה תמיד, רק קבורה איפשהו, או שאולי לא הסתכלתי לכיוון הנכון... העיקר שהיא פה, אני פה ומגע האהבה בנינו פה כמו שלא היה כמה שנים. ואולי יותר...

א.ג


מה זה כיף, אורות!!!!! איזה כייף ללמוד ממך, עצרתי את עצמי לא לשמוע אתמול את הכל

ד.כ | אזור ירושלים


חשבתי שאני עושה לה טובה בזה שאני לומד איך להאט את הקצב... לא ידעתי כמה אני ארוויח מזה בעצמי. לא רק שזה איפשר לה לגלות את השמחה והעונג שלה, למדתי לחוות אורגזמות שלא דמיינתי שאפשריות עבורי כגבר. למדתי איך להנות יותר מהדרך, מהמשחק המקדים והמיני ומבניה של האנרגיה, מבלי לפגום או לקחת קמצוץ מהעונג שהכרתי עד התרגול. רק עוד ועוד...

ס.ל


אני שנים בייסורי נפש לגבי הנשיות שלי... ובקורס (ובקלפים שמצורפים לקורס של ה"חריטין" ו"הלקסיקון האטנטימי"), כשדיברת על זה שלנשיות יש ביטויים שונים אצל כל אשה, לאו דווקא בתכשיטים ולבוש...   התיישבה סוף סוף דעתי והגעתי לשלמות עם עצמי ועם הלבוש הנוח שאני אוהבת... אחרי שנים של מחשבות וייסורים! זה אולי נשמע מצחיק אבל אתמול הורדת לי 100ק"ג מהכתפיים  

ר.ב


אנחנו דווקא בטוב, אבל לא תיארתי לעצמי כמה עוד אפשר להעמיק, להתפתח. כמה יצירתיות ואפילו רוחניות עוד יש במיניות. נראה לי שהתאהבתי ביצור הנשי שאני.

ג.ש | חיפה


חשבתי שאני אמור לדעת לבד איך מה ומתי בדיוק מענג ומשמח אותה. זה לא עבד. למדנו איך לתקשר את המיניות, המגע והאינטימיות שלנו וכך יצאנו למסע מעמיק ומחדש של גילוי. ברגע שהתחלנו להקדיש זמן לאינטימיות ולתקשר אותה, אני כל הזמן לומד דברים חדשים על אישתי שלא הייתי יודע לבד.

מ.ד | מרכז הארץ


למדנו להאריך את זמן החיבור. בזמן, במרחב ובנחת שנוצרו מהיכולת להשתהות ולהאריך את השהות בעוררות, התאפשר לנו להתנסות בסוגים חדשים של מגע ואינטראקציה אינטימית רגשית ומינית.

ר.ד

רמת הגולן


תהליך מיוחד, פותח ומחדד צדדים חדשים בזוגיות. מסע אל תוך היכרות מתחדשת,תקשורת מתוקנת ומימדים נוספים בחיים. מסע שפתח אותי לחשיבה חדשה על מהות וחיזוק הזוגיות שלנו. לגלות את העושר שיש בכספת. ולגלות שבכלל הייתה שם כספת.

פ.ג


תמיד ציפיתי שהוא ידע, שהוא שיגע בי נכון, יעורר אותי, יביא אותי לאורגזמה. לא קלטתי עד כמה הפקדתי הכל בידיים שלו. ופתאום אני קולטת, כמו שאת אומרת, שיש לי שרביט של אהבה. שיש לי יכולת לעורר חשק, תשוקה, עונג, אורגזמה. התרגול של האנרגיה המינית הנשית היה מהפכני במיוחד עבורי. תודה. נתת לי אותי.

מ.כ


אהובה שוב תודה על הקורס הנפלא, ההשפעה שלו עלינו עושה פלאים...

א.ב | לוס אנג'לס


הייתי בטוח שיש לה בעיה. כי לי תמיד יש חשק ולה אין. כשלמדתי להשהות ולהשתהות בעוררות, נפסק המירוץ אחר הפליטה. פתאום נהיה לה מספיק זמן להכיר את עצמה, לאפשר לאנרגיה של עונג ואורגזמה להיבנות גם אצלה. שנינו לקחנו אחריות על האינטימיות שלנו.
פתח וואטסאפ
איך אפשר לעזור?
אהלן, כאן יהונתן ויסכה
ניתן לשלוח לנו הודעת וואטסאפ מכאן...
דילוג לתוכן